Gratis

Consilier Vanzari Bijuterii

Heritage Tdk Srl

Candidatul Ideal

Experiență de cel puțin 3 ani în vânzările premium,
Abilități de comunicare excelente și abilități în relaționarea cu clienții, manifestând răbdare, respect și toleranță,
Abilitatea de a gestiona eficient mai multe sarcini simultan, cu atenție la detalii,
Deschidere către inovații, viziune și urmărirea evoluțiilor din industrie,
Cunoștințe solide de comunicare, capacitatea de a înțelege cerințele clienților și de a le transmite eficient,
Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii,
Atitudine pozitivă în interacțiunea cu clienții, capacitatea de a oferi servicii cu zâmbetul pe buze,
Motivație și determinare pentru a atinge obiectivele de vânzări stabilite,
Cunoștințe bogate despre diamante și bijuterii,
Abilitatea de a rezolva probleme în mod creativ și rapid,
Abilități de prezentare, capabilitatea de a prezenta produsele și serviciile în mod eficient,
Capacitatea de a urmări cu atenție procesele de vânzare,
Etică profesională și integritate,
Capacitatea de a colabora cu colegii și de a se adapta la schimbările din cadrul companiei.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Gestionarea atât a vânzărilor online, cât și offline pentru a asigura o experiență unică clienților.
Aranjarea vitrinelor și ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂prezentarea atrăgătoare a bijuteriilor în fiecare dimineață și seară.
Consilierea clienților și oferirea de asistență în alegerea bijuteriilor potrivite.
Întocmirea actelor zilnice pentru contabilitate și gestionarea cu exactitate a aspectelor financiare.
Participarea activă la întâlnirile echipei și contribuirea la strategiile de vânzare.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu pasionat și dinamic, alături de o echipă cu vastă experiență în domeniul bijuteriilor.
Orar flexibil, cu ture de lucru dimineața și seara, de luni până vineri, pentru a asigura un echilibru între viața personală și profesională.
Posibilitatea de a lucra în mediul online și offline, contribuind la dezvoltarea ambelor canale de vânzare.
O zi liberă în weekend, cu posibilitatea de a alege 2 sâmbete pe lună pentru a lucra și 2 pentru a vă relaxa și a vă bucura de timpul liber.

Dacă sunteți gata să faceți parte dintr-o echipă dedicată și să vă aduceți contribuția în universul strălucitor al bijuteriilor noastre, vă așteptăm să aplicați pentru acest rol de vânzător cu experiență.

Suntem o echipă dedicată și pasionată din lumea bijuteriilor, și acum căutăm colegi de încredere cu experiență în vânzări pentru a se alătura călătoriei noastre. Cu o echipă de vânzări ce adună în medie 20 de ani de experiență în domeniu, suntem convinși că fiecare membru aduce un licăr unic în universul nostru strălucitor. Dacă sunteți un vânzător cu talent și vă pasionează industria bijuteriilor, acesta este momentul să vă alăturați echipei noastre.

Așteptăm cu nerăbdare să primim aplicația dvs. și să vă cunoaștem mai bine. Dacă sunteți gata să străluciți în echipa noastră, trimiteți CV-ul dvs. și să începem această călătorie fascinantă împreună.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm să aflăm mai multe despre experiența și pasiunea dvs. în domeniul vânzărilor.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024