Gratis

Consilier vanzari bijuterii

PASCA RAMONA CLAUDIA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana:
- cu bune abilitati de comunicare, prezentare si convingere;
- atenta la detalii, curioasa, cu o buna deschidere spre nou;
- cu spirit de echipa dezvoltat, capabila sa se integreze rapid;
- cu studii medii finalizate, cu abilitati de operare PC - MS Office, Internet (se evalueaza cu proba);

! Postul presupune munca in cogestiune, si existenta unui girant, care poate gira compania pentru lipsuri in gestiune de pana la 2000 euro;

Si iti doresti:
- sa lucrezi intr-un mediu placut, cu bijuterii de aur si argint;
- sa consiliezi clientul privind: masuri, modele, asortiment de produse, alegerea cea mai potrivita a unui cadou;
-sa promovezi cele mai noi colectii de bijuterii;
- sa inveti tehnici noi de vanzare a produselor din oferta companiei;
- sa te implici in actiunile de marketing, organizate periodic;

Descrierea jobului

Iti putem oferi:
-instructaj continuu si sprijin pentru integrarea in echipa;
-un pachet salarial de 2500 lei in perioada de proba, iar dupa perioada de proba, salariul poate creste pana la 5000 lei in functie de performanta in munca;
-bonusuri lunare, pentru indeplinirea obiectivelor de vanzari;
- program de munca include prezenta la serviciu, intr-o sambata si o duminica pe luna, zile care vor fi bonificate cu 300 lei/zi de week-end, si o zi libera in cursul saptamanii;

De peste 20 ani pe piata bistriteana, firma Creativ se distinge prin excelenta serviciilor oferite, calitatea produselor deosebite si, nu in ultimul rand, printr-o echipa de exceptie.
Magazinele Safirelli- specializate in comertul cu bijuterii din aur si argint.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024