Gratis

Consilier Vanzari Bijuterii - cu experienta in domeniu

Sierabella Jewelry S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă ai:

• Studii medii/superioare finalizate (avantaj) ;
• Experiență în vânzări (vânzarea de bijuterii reprezintă un avantaj)
• Cunoștințe în efectuarea operațiunilor de încasare și înregistrări în sistemul de management al vânzărilor, operare PC
• Limba engleză (avantaj);

Ești o persoană:

• Capabilă să comunice clar și concis , atât în scris cât și verbal, și să recunoască faptul că pentru o bună comunicare trebuie să știe să asculte și să extragă informația necesară
• Îți asumi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse și să ai inițiativă fără a ți se spune ce trebuie să faci.
• Aptă de a analiza și de a identifica o problemă existentă/potențială și să găsești soluții potrivite pentru fiecare situație în parte.
• Care îți cunoști punctele tari și ești conștientă de ce ești capabilă
• Ușor adaptabilă în funcție de situație și ești deschis către noi idei și noi persoane.
• Dornică de a lucra în echipă dar tot odată de a realiza obiective individuale.

Descrierea jobului

Datorită expansiunii brand-ului în România, ne mărim echipele de vânzari. Vino în cea mai cool echipă de profesioniști și vei beneficia de :
• Pachet salarial atractiv
• Bonuri de masa;
• Discount angajat la achizitia de produse din magazin
• Bonusuri in funcție de performanță
• Program în ture (locatie mall, weekenduri prin rotație)
• Uniforma;
• Training-uri specializate

SIEBEL este întruchiparea perfecțiunii în arta confecționării bijuteriilor încă din 1912, fapt atestat și garantat prin încrederea oferită de Casa Regală Olandeză pentru a le furniza bijuteri de înaltă clasă.

Magazinele Siebel sunt locuri inedite încărcate de istorie, cu o personalitate unică, loc de simbioză al bijuteriilor clasice din aur cu diamante, al argintului cu pietre semi-prețioase și ale mecanismelor sofisticate din ceasuri.

Misiunea Siebel este aceea de a duce mai departe eleganța, rafinamentul și stilul, așa cum face de mai bine de un deceniu.

În viziunea Siebel fiecare om poate evolua printr-o consiliere delicată de la un gablonț argintat la un diamant unic.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024