Gratis

Consilier Vanzari 6AM Ceremony Brasov

6AM TAILORING BRASOV SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

CĂUTĂM UN CONSILIER DE VÂNZĂRI CU EXPERIENȚĂ ÎN DOMENIU SAU VÂNZĂRI

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și pasionate de modă pentru a se alătura echipei noastre ca și Consilier Vânzări în showroom-ul nostru dedicat ținutelor pentru bărbați. Aceasta este o oportunitate pe perioadă determinată, cu posibilitatea prelungirii contractului pe termen nedeterminat in functie de performanțe.

Descrierea jobului

Ce ne dorim :

-Să respecți programul;
-Să fii amabil cu clienții;
-Să ai o imagine plăcută și să porți uniforma pe care o primești;
-Să înveți produsele și serviciile noastre;
-Să faci vânzări / să încasezi produsele;
-Să participi la ședințele săptămânale / lunare;
-Să aranjezi și să întreții produsele din magazin.

Oferta noastră:

-Mediu de lucru dinamic și plin de entuziasm;
-Uniformă completă;
-Un salariu de 3250 lei + 250 lei pentru transport;
-Discount 30% la toate produsele din magazinele noastre;
-Traininguri;
-Posibilitatea de avansare în companie.

Program:

În extrasezon 6 luni (Octombrie - Martie)
9:00 - 19:00 Luni - Sâmbătă
9:00 - 16:00 Duminică

În sezon 6 luni (Aprilie - Septembrie)
8:00 - 20:00 Luni - Sâmbătă
8:00 - 16:00 Duminică

-Se lucrează în ture de 8 ore zi;
-O duminică se lucrează, una nu;
-Un weekend liber la 3/4 săptămâni.

Dacă ești un pasionat al modei și ai abilități excelente de vânzări, te așteptăm să ne trimiți CV-ul cu poză la adresa de email.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la bucuria clienților noștri, oferindu-le cele mai elegante costume pentru a face evenimentele lor speciale cu adevărat memorabile!

Suntem un brand românesc cu produse și servicii la standarde internaționale.
În ultimii 10 ani de activitate, cei peste 10.000 de clienți (miri, nași, nuntași și oameni de afaceri), din aproximativ 12 județe, pe care i-am servit până acum, spun că 6AM este conceptul adaptat perfect vremurilor în care trăim.
6AM Ceremony este zona eleganței supreme. Ne adresăm bărbatului care va străluci la evenimentele importante din viața sa. Fie că este nuntă, bal, botez sau banchet, îl așteptăm cu toată ținuta de care are nevoie, de la A la Z, pe măsura sa.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024