Gratis

Consilier Vanzari accesorii telefoane mobile

Mobiup Distribution SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Vino în echipa Mobiup Distribution și descoperă pasiunea de a vinde!
  • Abilități de comunicare, putere de convingere și negociere;
  • Atitudine pozitivă, inițiativă;
  • Orientare către client;
  • Spirit de echipă.

Descrierea jobului

  • Promovarea și vânzarea produselor Mobiup: accesorii, gadget-uri și telefoane;
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții;
  • Atingerea obiectivelor zilnice și lunare;
  • Lucru cu casa de marcat – numerar și POS bancar;
  • Gestionarea corectă a stocului;
  • Loc de muncă într-un cadru modern tip insulă în marile galerii comerciale;
  • Program de lucru full time.

Îți oferim:
  • Salariu fix competitiv;
  • Bonusuri din realizări;
  • Tichete de masa;
  • Contract de muncă perioadă nedeterminată;
  • Programe structurate de training;
  • Șansa de a face performantă într-o companie în plină ascensiune.

Mobiup Distribution SRL (compania), în calitate de operator, prelucrează datele tale cu caracter personal în scopul selectării și recrutării pentru posturile vacante ale companiei. Conform legislației în vigoare, beneficiezi de următoarele drepturi: acces, rectificare, ștergere, restricționare a prelucrării, portabilitatea datelor, opoziție, de a nu fi supus unor decizii automatizate, de a te adresa autorității de supraveghere. Pentru mai multe detalii privind prelucrarea datelor tale, te invităm să accesezi politica noastră de confidențialitate.
Prin trimiterea CV-ului și aplicarea la unul din posturile companiei confirmi că ai citit politica noastră de confidențialitate.

Tot ce ai nevoie din sfera GSM și IT&C găsești în cele peste 30 de magazine proprii Mobiup din România, în magazinele Vodafone din România și Ungaria, sub brand-urile proprii Cellara și Mobiama, dar și ale altor mari producători (Samsung, Apple, White Diamonds, Jean Paul Gaultier, Kenzo, JBL, Plantronics etc)
Membră a grupului de firme Arsis-Mobiup-Mobicell, misiunea noastră este de a crea o legatură strânsă cu consumatorul final.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024