Gratis

Consilier Vanzare & Promovare Suplimente Premium Brand

QLT
2 poziții

Candidatul Ideal

Consultant Nutritionist / Biochimist - Vanzare & Promovare Suplimente Premium Brand in Mall
  • x 1 Locatie disponibila in Iasi: Palas Mall (program part-time, 6-7 ture/luna)
  • x 1 Locatie disponibila in Bucuresti: Mall Vitan (program full-time, 12-13 ture/luna)

Compania este lider in domeniul suplimentelor nutritive si promotor al conceptelor avansate de sanatate prin inovatie si wellness.

Profilul dorit: Cautam persoane, de preferat, cu studii sau cunostinte in domeniu, pasionate de nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa, care au mai lucrat pe o pozitie similara.

Acceptam si studenti/absolventi la biochimie, nutritie, farmacie care pot lucra program 12/24 (o zi 12 h si apoi liber) si care au experienta minima in vanzare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Activitate de consultanta pentru clientii magazinului din Mall;
  • Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.;
  • Consiliaza clientii in procesul decizional, prezinta suplimentele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
  • Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate beneficia;
  • Actioneaza pentru atingerea obiectivelor individuale de vanzare.

Oferta part-time:
  • Pachet salarial 3200-3600 lei net/luna (2050 lei net fix + 400 lei tichete + comision si bonus lunar din vazari);
  • Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (o zi 12 h si apoi liber, cu 6-7 ture/luna);
  • Pe parcurs, exista posibilitatea sa poti accesa si programul full-time, in functie de disponibilitate;
  • Contract de munca part-time, programe de training, bonusuri de performanta si de fidelizare.
Oferta full-time:
  • Pachet salarial 6600-7500 lei net/luna (3400 lei net fix + 800 lei tichete masa + 2400-4000 lei comision lunar din vazari);
  • Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (o zi 12 h si o zi liber; 12-13 ture/luna);
  • Contract de munca full-time, programe de training, bonusuri de performanta si de fidelizare.

MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024