Gratis

CONSILIER-VANZARE BIROU INMATRICULARI AUTO

SC NADCOM SAT SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane cu abilitati excelente de comunicare si cu o orientare puternica catre clienti pentru pozitia de Operator Calculator in biroul nostru de inmatriculare acte auto, asigurari si papetarie. Candidatul ideal arata responsabilitate si seriozitate in tot ceea ce face si are bune cunostiinte de operare PC. De asemenea, este o persoana autodidacta si cu gandire pozitiva, avand capacitatea de a asimila cunostiinte noi.

Responsabilitatile pozitiei includ vanzarea si gestionarea relatiilor cu clientii pentru perfectarea actelor de inmatriculare auto, prelucrarea datelor, emiterea de asigurari RCA, CASCO, formulare si xerox.

Oferim un program de lucru stabil de la ora 8, prime de Paste si de Craciun, o echipa tanara si prietenoasa si oportunitati de dezvoltare profesionala.

Daca esti interesat de aceasta oportunitate, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa de email nadcomsat@yahoo.ro sau delia_ts@yahoo.com. Multumim si asteptam cu interes sa aflam mai multe despre tine si abilitatile tale.

Descrierea jobului

Vanzare/relatii clienti pentru perfectarea actelor de inmatriculare auto, prelucrarea datelor ,emiterea de asigurari RCA, CASCO si tipizate, xerox. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀

Descrierea companiei

Birou acte auto si asigurari
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024