Gratis

Consilier Tehnic Vanzari

Ca Terraparts S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce vrem de la tine?

Sa fii un coleg/a dornica de noi provocari, spirit de echipa, incredere in propriile forte cu initiativa, serios/a si responsabil/a. Experienta nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj, este foarte important sa-ti doresti progresul si evolutia.

Suntem o echipa dinamica si obiectivul nostru este sa ne dezvoltam de la an, la an de aceea dorim sa fie si obiectivul tau.

Cunostinte de operare MS Ofiice este important in diferite situatii aparute.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?
  • Stabileşti şi dezvolti relaţii profesionale cu clienţii şi potenţialii clienţi ai companiei;
  • Vei oferi consultanţă clienţilor în vederea identificarii nevoilor;
  • Contactarea bazei de date de clienti existenti ai companiei;
  • Construirea şi administrea bazei de date cu potenţiali clienţi;
  • Cercetarea si prospectia pietei.
  • Realizarеa tаrgеt-ului dе vanzari si marketing stabilit de superiorul ierarhic pentru clientii din zona sa de activitate, cu respectarea politicii comerciale a companiei;

De 9 Ani in piata din Romania, CA TERRAPARTS a fost infiintata de la o idee in familie, cand tatal isi indruma fiica in lumea utilajelor grele.

Dedicarea, perseverenta si hotararea de a face fata provocarilor acestei industrii a ajuns sa se dezvolte incet dar sigur la stocuri de peste 1500000 de lei si este cel mai mare Depozit Regional din Moldova cu cel putin 3500 de repere in stoc al Brandului Jcb. De asemenea suntem intr-o continua expansiune cu un Depozit in constructie de 400Mp.

Credem cu tarie in Valorile noastre, de altfel ne reprezinta si punem pret:

Responsabilitatea - suntem responsabili, pentru ca noi ce spunem si facem. Dorinta noastra este sa fim autentici si asta duce la cel mai bun transfer de incredere catre clientii nostri; "Noi cream relatii si nu baze de date!"

Inovatia - Dorinta de a aduce noutati in permanenta, de a descoperi noi sisteme, de a cauta solutiile potrivite pentru expansiunea afacerii;

Polivalenta- Acoperirea de game si produse cat mai variate pentru satisfacerea nevoilor clientilor; Stim cat de important este stocul atunci cand un utilaj intampina o problema, prin urmare crestem stocurile constant.

Avantajele si Diferentiatorii afacerii CA TERRAPARTS

· De 10 ani avem solutii complete a problemelor intampinate in buna functionare a utilajelor;

- Diagnoza

- Identificarea Defectiunii

- Rezolvarea problemei cu livrarea pieselor.

· Peste 100.000 de client activi;

Colaboram cu Institutii ale statului, Societati comerciale si Persoane fizice.

· Miroslava pe locul Top 3 cea mai bogata Comuna din Romania –suntem amplasati intr-o zona importanta de dezvoltare a Iasului avantajul fiind si Parcul Industrial in continua dezvoltare

· Importator exclusiv uleiuri, unsori, antigel AURA Premium Quality

Detinem o calitate inalta cu specificatia originalului si asta face ca produsul sa se apropie de Original la un pret mult mai accesibil pentru clientii nostri.

· Gratuit materiale utile –Oferim la fiecare comanda sau achizitie clientului materiale utile in lucrul de zi cu zi (rulete, agende, pixuri, laneyard-uri, stikere cu evidenta schimbului de ulei).

· Gratuit consultanta tehnica –Acoperim nevoile clientului atunci cand are nevoie de informatii legate de mentenanta a utilajului (cantitati de ulei pe categorii: hidraulica, motor, punte axa si spate, sistem transmisie)

· Exclusiv distribuitor gama filtre Service Filters –acoperim o gama variata de filtre (combustibil, ulei motor, ulei hidraulic, aer motor, aer cabina, filtre noxe, transmisie etc.) Toate acestea pentru mai multe tipuri de utilaje ( buldoexcavatoare, excavatoare, mini excavatoare, cilindri compactori, incarcatoare telescopice)

· Livram in aceeasi zi in regiunea Moldovei –posibilitatea in functie de urgenta clientului ne face sa-i fim aproape la nevoie, de aceea livram chiar si in aceeasi zi.

· Peste 2000 de produse afisate pe platforma noastra online www.t-parts.ro

Lucram la noul Website sa avem descrierea fiecarei piese ,producatorul, specificatii tehnice si codul de origine.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024