Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Consilier Supply Chain Sibiu

Leroy Merlin Romania
1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iubești:

­čŚŞ E╚Öti mai mereu plin de energie ╚Öi ├«╚Ťi place s─â fii ├«n mijlocul ac╚Ťiunii?

­čŚŞ ╚Üi-ar pl─âcea ╚Öi s─â ai ├«n grij─â marfa pentru magazin, aranjarea depozitului, echipamentele din dotare sau participarea la inventare?

Dac─â ai r─âspuns cu ÔÇŁDa!ÔÇŁ, ├«nseamn─â c─â ai ajuns ├«n locul potrivit, la momentul potrivit. Ne c─âut─âm un coleg fain, care s─â completeze super echipa noastr─â.

Al─âturi de noi, te vei sim╚Ťi ├«n mijlocul unei familii ├«n care respectul, cinstea, generozitatea, simplitatea, performan╚Ťa, exemplaritate ╚Öi coeren╚Ťa sunt modul ├«n care ne raport─âm unii la al╚Ťii ╚Öi la tot ce facem ├«n fiecare zi.

Cum ești:

  • Responsabil ÔÇô dai dovad─â de perseveren╚Ť─â pentru a finaliza ├«n mod rapid ╚Öi eficient orice sarcin─â de lucru;
  • Atent la detalii ÔÇô ├«╚Ťi place s─â nu scapi din vedere niciun element care ar putea afecta calitatea rezultatelor;
  • Activ ÔÇô ├«╚Ťi place s─â participi cu energie la realizarea activit─â╚Ťilor care presupun s─â fii ├«n continu─â mi╚Öcare ;
  • Cu spirit de echip─â ÔÇô ╚Ötii cum s─â comunici cu oamenii, te pricepi s─â lucrezi ├«mpreun─â cu ei ╚Öi e╚Öti de obicei primul care ├«ntinde o m├ón─â de ajutor ╚Öi ├«ntre╚Ťine atmosfer─â pozitiv─â din echip─â.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Ai grij─â ca desc─ârcarea ╚Öi manipularea m─ârfurilor s─â se fac─â ├«n condi╚Ťii corespunz─âtoare;
  • Verifici dac─â ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂marfa primit─â corespunde cu informa┼úiile din documentele de ├«nso┼úire a acesteia;
  • Numeri cu mult─â aten╚Ťie produsele ce vor intra ├«n stoc;
  • Sortezi pale╚Ťii ╚Öi participi la aranjarea eficient─â a depozitului;
  • Te asiguri de respectarea condi┼úiile ┼či standardele de depozitare;
  • Te ├«ngrije╚Öti ca echipamentele din dotarea depozitului s─â func╚Ťioneze bine;
  • Contribui la realizarea inventarele periodice.
  • Pregate╚Öti comenzile online si offline pentru clien┼úi.
  • Te asiguri de ├«nc─ârcarea comenzilor pentru livrare ├«n condi╚Ťii corespunz─âtoare.

Ce vei g─âsi la noi:
  • O echip─â unit─â ╚Öi divers─â, preg─âtit─â s─â te primeasc─â ╚Öi s─â ├«╚Ťi ghideze cu grij─â ╚Öi r─âbdare primii pa╚Öi ├«n companie, c─âtre autonomie
  • Un mediu de lucru s─ân─âtos at├ót prin modul de lucru, c├ót ╚Öi prin asigurarea de s─ân─âtate Regina Maria de care beneficiaz─â to╚Ťi colegii.
  • Ocazia de a fi parte dintr-o strategie cu sens, de a fi util dincolo de limitele personale sau ale companiei, de a avea un impact pozitiv asupra comunit─â╚Ťilor, asupra mediului care ne g─âzduie╚Öte
  • Sus╚Ťinerea de a te dezvolta constant at├ót prin cursuri de specialitate sau abonament la libr─âria Bookster, c├ót ╚Öi prin acompaniere managerial─â axat─â pe sus╚Ťinere ╚Öi formare
  • Recunoa╚Öterea implic─ârii pe termen lung prin zile libere pentru vechimea ├«n companie sau programe interne de recompensare pentru recomandarea de noi colegi
  • Siguran╚Ťa unui loc de munc─â care respect─â echilibrul dintre via╚Ťa personal─â ╚Öi cea profesional─â:
ÔÇô Flexibilitate ╚Öi adaptabilitate ├«n programul de lucru
ÔÇô Card pentru tichete de mas─â
ÔÇô Zi liber─â pl─âtit─â pentru ziua de na╚Ötere
ÔÇô Suport pentru evenimente deosebite (na╚Ötere copil, c─âs─âtorie, deces)
ÔÇô Recuperarea zilelor libere na╚Ťionale dac─â acestea se suprapun cu weekendul

Care este urm─âtorul pas:
Hai s─â ne cunoa╚Ötem! #CarieraTa ├«ncepe cu oamenii potrivi╚Ťi care s─â ├«n╚Ťeleag─â ceea ce e╚Öti tu ╚Öi conteaz─â cel mai mult pentru tine. Suntem one╚Öti ╚Öi prieteno╚Öi, a╚Öa c─â ├«ndr─âzne╚Öte s─â fii autentic al─âturi de noi!

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 ├«n Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat c├óte o c─âr─âmid─â ├«n fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem ├«n lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.

Cele 21 magazine din 15 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt st├ólpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Povestea a ├«nceput cu ridicarea unei temelii solide ÔÇô echipa noastr─â. Adic─â cei peste 3000 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. ├Ämpreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim ├«n fiecare zi la ├«mbun─ât─â╚Ťirea lumii ├«n care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit p├ón─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expir─â 11 Iul. 2024