Gratis

Consilier Servicii Clienti Craiovita

Leroy Merlin Romania

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iubești:

🗸 Ai spune despre tine că ești o persoană amabilă, plăcută și căreia îi place să fie în continuare mișcare?

🗸 Ți-ar plăcea să te ocupi de operațiunile de la casa de marcat, să te asiguri că satisfacția așteptărilor așteptlor și că au parte de o experiență plăcută în magazinul nostru?

Dacă ai răspuns cu ”Da!”, înseamnă că ești colegul fain pe care îl căutăm!

Meriți să fii parte dintr-o echipă ca o familie, în care respectul, cinstea, generozitatea, simplitatea, performanța, exemplaritatea și coerența descriu modul în care nu lucrăm și nu comportăm unii cu ceiilalți.

Cum esti:

  • Organizat – atent și cu capul pe umeri atunci când vine vorba de planificarea activităților care se află în responsabilitatea ta;
  • Responsabil – tratezi cu maximă seriozitate orice activitate;
  • Bun comunicator – captezi atenția interlocutorului prin mesaje clare, ușor de înțeles și adaptează nevoilor acestuia;
  • Amabil – vii în întâmpinarea clientului cu politețe și bunăvoință ori de câte ori are nevoie de ajutorul tău;
  • Atent la detalii – a cunoaște lucrurile în profunzimea lor este esențială pentru a identifica cele mai bune căi de acțiune, așa că vigilența ta este mereu la cote maxime.

Ce vei face :

  • Întâmpinii cu politețe la diferitele puncte specifice departamentului (la casă de marcat, la primire dau, la retur marfă, la livrare);
  • Realizezi cu rapiditate și grijă operațiunile specifice zonei în care te afli , astfel încât clientul să se bucure de o experiență plăcută în magazinul nostru;
  • Colaborezi cu colegii din magazin în interesul clientului, gestionând cu promptitudine și amabilitate situații în care apar nereguli (produse deteriorate, cutii incomplete etc);
  • Respecțile proceduri specifice fiecărei zone de lucru;
  • Te asigură întotdeauna că verifici cu atenția integrității produselor ;
  • Îndeplinești operațiunile pe linia caselor de marcat;
  • Înregistrezi mărfurile vizionate de către client;
  • Procesezi tranzacții numerar și prin card;
  • Ai grijă să crezi o imagine plăcută a magazinului în ochii lor.

Ce vei găsi la noi :

  • O echipă unită și diversă , pregătită să te primească și să te ghideze cu grijă și să răbdare primii pași în companie, către autonomie;
  • Un mediu de lucru sănătos atât prin modul de lucru, cât și prin asigurarea sănătății Regina Maria de care beneficiază de colegii;
  • Ocazia de a fi parte dintr-o strategie cu sens, de a fi util dincolo de limitat personal sau ale companiilor, de a avea un impact pozitiv asupra comunităților, asupra mediului care ne găzduiește;
  • Susținerea de a te dezvolta constant atât prin cursuri de specialitate sau abonament la bibliotecă Bookster , cât și prin acompaniere managerială axată pe susținere și formare;
  • Recunoașterea implicării pe termen lung prin zile libere pentru vechimea în companie sau în programele interne de recompensă pentru recomandarea noilor colegi;
  • Siguranța unui loc de muncă care respectă echilibrul dintre viața personală și cea profesională:
    • flexibilitate și adaptabilitate în programul de lucru;
    • card pentru tichete de masă ;
    • zi liberă plătită pentru ziua de naștere ;
    • suport pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces);
    • recuperarea zilelor libere naționale dacă acestea se suprapun cu weekendul.

Care este următorul pas :

Trimite-ne CV-ul tău! De abia așteptăm să te cunoaștem și să povestim mai multe. Suntem oameni onești și prietenoși, așa că îndrăznește să fii tu, cel autentic, în preajma noastră.

Membră a Grupului Francez Adeo, Leroy Merlin este numărul 1 în Europa pe piața de bricolaj și numărul 3 mondial. O realizare la care am adăugat câte o cărămidă în fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o casă sigură și confortabilă pentru că nu credem în lucruri făcute cu jumătate de măsură.

Cele 20 magazine din 14 orașe din țară sunt stâlpii noștri de rezistență și dovada ambiției de a fi cei mai buni. Povestea a început cu ridicarea unei temelii solide – echipa noastră. Adică cei peste 3000 de oameni grozavi care formează familia Leroy Merlin. Împreună, suntem creatori de experiențe, strategii și povești. Ne dorim să contribuim în fiecare zi la a avea lumii în care trăim. Și nu e lucru mic că am reușit până acum să facem ziua mai bună la sută de milioane de oameni.

Vino să continue povestea alături de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membră a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este numărul 1 în Europa pe piața de bricolaj și numărul 3 mondial. Cele 21 magazine din 15 orașe din țară sunt stâlpii noștri de rezistență și dovada ambiției de a fi cei mai buni. Adică cei peste 3000 de colegi care formează familia Leroy Merlin. Împreună, suntem creatori de experiențe, strategii și povești. Ne dorim să contribuim în fiecare zi la îmbunătățirea lumii în care trăim.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024