Gratis

Consilier service mecanica-electrica Honda&Mazda

Asko International SRL

Candidatul Ideal

Ce căutăm la următorii colegi?
  • Cunoștințe tehnice în domeniul auto;
  • Orientare către client;
  • Atitudine constructivă;
  • Experiența în activitatea de service reprezintă un avantaj;
  • Studiile universitare absolvite în domeniul auto - avantaj
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce vei face în rolul de consilier service?
  • Răspunde cererilor primite telefonic/ pe e-mail sau direct de la clienți, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂oferă informații adecvate și programează clienții la intervenții;
  • Identifică problemele clienților și le oferă consultanță în rezolvarea acestora propunând soluții tehnice;
  • Evaluează problemele și estimează costurile de reparație;
  • Completează fișele de recepție și comenzile de lucru pentru autovehicule;
  • Menține legătura cu clienții și îi informează asupra stadiului lucrărilor.

Beneficii:
  • Cadou pentru ziua de naștere
  • Teambuilding
  • Petrecere de Crăciun
  • Discount pentru repararea mașinii personale sau achiziționarea de piese auto
Locație: Calea Giulesti 121D
Program: L-V: 08:00 - 17:00

Credem în tine!
Succesul înseamnă cunoașterea calităților personale și încrederea în acestea, iar construirea unei cariere durabile este un proces continuu în care ai nevoie de motivație, un plan de acțiune, flexibilitate și disciplină. Te așteptăm în echipa noastră să desenăm calea în cariera împreună.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 6 Iul. 2024