Gratis

Consilier Service Caroserie BMW

Auto Cobalcescu

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- absolvent studii superioare tehnice (AR)
- experienta in domeniu minim 2 ani
- abilitati de comunicare si relationare eficienta cu clientii
- cunostinte operare PC
- cunoasterea programelor DMS, Dialogys, Audatex
- permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- preia si preda autovehiculul de la si catre client
- ofera clientilor informatii privind costul si durata interventiei
- identifica si comanda piesele de schimb necesare reparatiilor
- urmareste desfasurarea reparatiilor pana la finalizare
- intocmeste devize in programele Audatex si Ekspertyza
- intocmeste setul de documente care se depune la societatea de asigurare, pentru decontare

Beneficii:
- pachet salarial atractiv
- instruire periodica, prin participarea la cursuri organizate de producator
- sansa de a desfasura activitatea intr-un mediu placut si dinamic, intr-un colectiv tanar.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024