Gratis

Consilier Service Auto

TOP 4 LEVELS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Atent la detalii;
  • Persoana empatica si prietenoasa;
  • Dispus sa invete;
  • Punctualitate;
  • Studii superioare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intocmire devize;
  • Intocmire comenzi de lucru;
  • Receptie/ Relatia buna cu clientii;
  • Mentine o relatie cu asiguratorii;
  • Intocmire dosare de dauna;
  • Comanda piese auto;
  • Pregatirea ofertei comerciale pentru interventii;
  • Receptia/Predarea vehiculului de reparat/reparat;
  • Intretinerea relatiei client/service;
  • Cunostinte operare PC.

Pentru ca suntem un grup de firme, realizam toata gama de reparatii, operatiuni, lucrari si servicii auto, respectiv mecanica, tinichigerie si vopsitorie, inclusiv rent-a-car si vanzari autoturisme. Munca in echipa este o parte esentiala din modul nostru de lucru. Datorita faptului ca pretuim clientii nostri si autovehiculele lor, am dotat atelierul nostru cu echipament performant de ultima generatie.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024