Gratis

Consilier Piese Auto

MIHOC SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane motivate si pasionate de industria auto, care sa se alature echipei noastre.Daca esti o persoana cu experienta in identificarea si selectarea pieselor auto si esti deschis sa inveti lucruri noi, atunci aceasta pozitie este potrivita pentru tine.

Cerinte:
Experienta anterioara in identificarea, selectarea si verificarea pieselor auto necesare pentru reparatii si intretinerea vehiculelor
Dorinta de invatare si perfectionare;
Abilitati de colaborare si comunicare cu departamentele implicate;
Cunostinte bune de utilizare PC;
Caracter organizat, loial, integru;
Cunosterea programelor de identificare piese auto constituie un avantaj;
Atent in indeplinirea sarcinilor si in planificare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Identificarea si selectarea pieselor auto necesare pentru reparatii si intretinerea vehiculelor;
Verificarea calitatii pieselor auto si asigurarea conformitatii cu cerintele clientilor;
Colaborarea stransa cu departamentul de receptie si service auto pentru a asigura o comunicare eficienta si o buna organizare a activitatilor;
Actualizarea constanta a cunostintelor despre piesele auto si noile tehnologii din industrie;
Consilierea clientilor in alegerea pieselor auto potrivite pentru nevoile lor;
Pastrarea unui registru precis al pieselor auto si a stocului disponibil.
Aprovizionarea cu piese de schimb sa fie optima;
Receptie facturi furnizori
Etichetare, stocare si eliberare piese

Beneficii acordate:

Pachet salarial atractiv.
Bonus de performanță
Prime de sarbatori
Mediu de lucru profesionist, antrenant si oportunitati de dezvoltare profesionala.

Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, te invitam sa trimiti CV ul.

Descrierea companiei

Ce va oferim? Siguranța unui parteneriat de încredere!

MIHOC GRUP AUTOMOBILE este o companie dinamică, având obiective, standarde și un mediu de lucru aliniate nivelului european.

In prezent, reprezinta DEALERUL AUTORIZAT din Judetul Bacau al brandurilor Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Fiat Professional, Peugeot, Citroen, Opel si Mitsubishi.

Are o vastă experienţă în domeniul auto, asigurând o gamă completă de servicii:

Service Auto Multimarca Autorizat; Vanzari Auto Noi si Rulate cu Garantie; Piese de schimb, consumabile și accesorii; Montaj si service autorizat instalatii GPL( certificat AGR din 2013); Oferte avantajoase de finantare; Rent a car; Taximetrie; Asigurari.

Valorile care ne reprezintă sunt:

Curajul: A avea curaj înseamnă pionierat în orice direcție în care alții încă mai ezită, astfel încât să putem oferi clienților noștri cele mai inovative soluții de mobilitate.

Educația: Investim continuu în pregătirea profesională a echipei noastre și susținem proiectele educaționale din comunitatea unde ne desfășurăm activitatea.

Integritatea: Punem preț pe calitate, nu pe cantitate.

Progresivitatea: Vorbim astăzi cu clienții noștri și ne concentrăm în a le oferi soluții care să îi avantajeze și mâine.

Poți avea încredere:

• în garantia celor peste 32 ani de experiență în domeniul auto

• în pasiunea echipei noastre, pentru oameni și pentru lucrul bine făcut

• în calitatea produselor și serviciilor pe care le reprezentăm și le executăm

Si povestea nu se opreste aici. Vom continua sa ne adaptam pietei si mediului de afaceri, si sa ne concentram toate eforturile pentru a satisface necesitatile actualilor si viitorilor clienti.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024