Gratis

Consilier piese auto-service camioane - Autoklass Constanta

S.C. Autoklass Center S.R.L. - Sucursala Constanta

Candidatul Ideal

Ne-am dezvoltat impreuna si am devenit unul dintre cei mai importanti dealeri auto Mercedes-Benz din Romania!

Acest job ti se potriveste daca ai:
  • Minim studii superioare tehnice;​
  • Calificare + experienta min 2 ani
  • Cunostinte tehnice auto ;
  • Cunostinte solide de operare PC;
  • Cunostinte lb engleza
  • Permis de conducere min. categoria B cu experienta in condus;
  • Abilitati de comunicare si relationare.
Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Descrierea jobului

Rolul job-ului:
  • Receptionarea pieselor si aranjarea marfii pe raft.
  • Pregatirea marfurilor pentru expedierea catre client
  • Intocmirea ofertei de vanzare piese
Beneficii:
  • Salariu atractiv ;
  • Bonusuri in functie de rezultate ;
  • Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist.

Autoklass Center s-a nascut din dorinta de a oferi mai mult decat o masina: o solutie personalizata.
Pentru asta se bazeaza pe intelegerea profunda atat a masinilor comercializate, cat si a oamenilor.

Autoklass Center este mai mult decat un dealer auto, este un bun partener de drum. Autoklass Center, primul centru autorizat Mercedes-Benz la standarde de marca din Romania cu 8 locatii nationale, apartine Romstal Group.

Autoklass Center Bucuresti a fost infiintata in 2003, iar in anul 2007 devine grup ca urmare a fuziunii prin absorbtie a Autoklass SA Sibiu (2001) si Autoklass SRL Constanta (2000), compania are in prezent sucursale in Bucuresti (Mihai Bravu), Ilfov (Chitila, Pipera), Sibiu, Constanta, Ploiesti , Timisoara si Cluj.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024