Gratis

CONSILIER MAGAZIN ONLINE DE HAINE

Magazin online de haine
2 poziții

Candidatul Ideal

Magazin online de haine, cu sediul in Piata Unirii - Bucuresti, angajam consilier vanzari cu experienta de minim 5 ani pe un post similar.

Cerinte:
- Voce placuta, calm si spirit de echipa;
- Cunostinte Microsoft office si Excel;
- Fire responsabila si proactiva;
- Abilitati excelente de relationare si comunicare;

Descrierea jobului

- Preia apelurile telefonice, factureaza comenzile intrate zi de zi si consiliaza clientele magazinului;
- Introduce facturi in programul smart ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄bill de contabilitate;
- Echipa veche, primitoare cu colege dragute si calme;
- Salariu competitiv si zile libere respectate;

Magazin online de haine cu o vechime de peste 10 ani pe piata din Romania.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024