Gratis

Consilier juridic

ENSYS RENEWABLE SOLUTIONS SA

Candidatul Ideal

  • studii universitare de licență în domeniul științelor juridice superioare;
  • studiile de master constituie un avantaj;
  • minim 5 ani experienta in domeniu;
  • excelente abilități de comunicare instituțională
  • calități de negociere, organizare, coordonare și de luare a inițiativei;
  • experienta in domeniul energetic ( reprezinta un avantaj);
  • cunostinte in drept comercial si accesare fonduri europene
  • abilitate de lucru în echipa
  • atentie la detalii
  • cunostinte operare PC pachet MS Office nivel mediu(Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • limba engleza nivel mediu
  • carnet de conducere, categoria B (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

  • acordarea de asistență juridică tuturor departamentelor din cadrul firmei pentru asigurarea conformității legale a tuturor activităților;
  • acordarea de asistență juridică în elaborarea reglementărilor interne și/sau procedurilor
  • acordarea de asistență juridică în relație cu entitațile publice și private;
  • urmarirea proceselor prin documentare si raportare.

ENSYS este unul dintre cei mai importanți integratori de sisteme fotovoltaice la cheie din România, cu rulaje în 2023 ce depășesc 30 de milioane de euro si peste 300 de profesionisti divizati si impartiti in cele 6 puncte de lucru din Romania.
Cu o experiență de peste 70 MWp putere instala in Romania, in proiecte de tip Rezidential si C&I si inca 50 MWp putere in dezvoltare de tip Utility-Scale, Ensys Renewable Solutions este printre putinele companii din Romania care oferă servicii complete clienților in domeniul generarii de energie din surse regenerabile.
Asiguram serviciul la cheie, de la consultanta tehnica si de specialitate, proiectare, avizare si pana la furnizare, punere in functiune si mentenanța sistemelor fotovoltaice.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024