Gratis

Consilier Juridic / Vanzari contracte Recalculare Pensie

STERGERE BIROUL DE CREDIT
2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate
- Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara
- Cunostinte de operare PC (Pachet Office)
- Abilitati de comunicare si negociere
- Seriozitate
- Capacitate de analiza, sinteza, atentie la detalii;
- Rezistenta la stres;
- Initiativa, responsabilitate, organizare, orientare catre client;
- Dorinta de a performa;
- Orientare spre rezultate;

Descrierea jobului

- Cunoscător al legislației în vigoare;
- Se implica activ in relationarea societatii cu institutiile statului;
- Actualizeaza permanent informatiile referitoare la noile modificari de legislatie si pune la dispozitie catre persoanele interesate din organizatie noile informatii si implicatii pentru activitatea acestora;
- Solutioneaza problemele aparute in activitatea companiei din punct de vedere legal;
- Reprezentarea în instanță a companiei;
- Studierea dosarelor din portofoliu;
- Tehnoredactare documente specifice unui dosar din portofoliu.
- Abilități de lucru în echipă, capacitate de planificare și organizare;
- Respectarea termenelor limită.
- Disponibilitate pentru program prelungit

Descrierea companiei

ASLEGAL ROMANIA

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024