CONSILIER JURIDIC NOTARIAT / OPERATOR TEHNOREDACTOR NOTARIAL

Birou Notarial Lupsa Lucian Simion

Candidatul Ideal

- O buna cunoastere a ceea ce inseamna activitatea notariala, a actelor ce se indeplinesc si a formalitatilor prealabile si ulterioare incheierii actului
- O buna viteza de tehnoredactare, abilitatea de a folosi Word-ul
- Amabilitatea cu clientii, comunicativitatea, deschiderea catre acestia si problemele lor, rabdarea, atentia la detalii, capacitatea de organizare, adaptabilitatea sunt esentiale

Descrierea jobului

- Redactarea proiectelor de acte notariale: declaratii, procuri, contracte de vanzare-cumparare, donatie, intretinere, imprumut, ipoteca, etc
- Realizarea documentatiilor necesare intocmirii acestor acte
- Verificarea si inscrierea acestor acte si a celor anexe in registrele nationale
- Realizarea relatiei directe cu publicul intr-un mod deschis, amabil si profesionist

Birou notarial cu sediul in Mun. Bucuresti, B-dul Constantin Brancoveanu nr. 85A, sector 4
email notariatbrancoveanu@gmail.com Tel 031.42.62.363
Publicat 16 Mart. 2024 Reactualizat 16 Mart. 2024 Expiră 15 Apr. 2024