Gratis

Consilier juridic birou notarial

AEQUITAS COTROCENI

Candidatul Ideal

Societatea Profesională Notarială “AEQUITAS COTROCENI”, cu sediul în Mun. Bucureşti, Piata Operei recrutează Operator Notarial

Cerinte:
Viteza si acuratete in redactarea documentelor juridice,capacitate de organizare, concentrare, atentie la detalii, rezistent la stres, spirit de echipa, profesionalism, initiativ, foarte bune cunostinte si abilitati operare PC, abilitati de comunicare cu publicul.
Experienta in domeniul notarial/juridic constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Informarea clientilor asupra aspectelor specifice activitatii notariale, identificarea corecta a nevoilor clientilor; Tehnoredactarea actelor cu caracter juridic, specifice activitatii notariale, pregatirea documentatiilor necesare întocmirii acestor acte;
Pastrarea unei bune relatii cu clientii biroului notarial, realizarea relatiei directe cu publicul într-un mod deschis, amabil si profesionist.

Descrierea companiei

Aequitas Cotroceni

Societate Profesionala Notarială

Experiență. Profesionalism. Respect.

​Peste 18 de ani de experiență, o echipă calificată numeroasă, structurată în departamente de specialitate juridică și administrativă, dotari tehnice performante, un sediu reprezentativ, gandit pentru aceasta activitate, fac din noi un partener de încredere pregatit in orice moment să ofere, in condiții de calitate, un serviciu notarial complet.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024