Gratis

Consilier Juridic/Asistent Birou Executor - Student

BEJ Ochian Doru - Catalin
2 poziții

Candidatul Ideal

- Capacitatea de a lucra cu documente;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office);
- Atentie sporita la detalii;
- Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor;
- Responsabilitate;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Punctualitate;
- Experienta anterioara intr-un birou de executor judecatoresc reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea sistemelor informatice ZENIC/ExecSoft reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- inregistrarea, scanarea, multiplicarea si arhivarea documentelor si alte activitati specifice;
- preluare apeluri telefonice;
- inregistrare si procesare corespondenta;
- completare situatii Word, Excel;
- utilizarea platformelor ExecSoft/ Zenic pentru monitorizarea dosarelor;
- comunicarea actelor de procedura;
- mentinereа lеgаturii cu creditorii si institutiile publice;

Biroul executorului judecatoresc Ochian Doru - Catalin este specializat in indeplinirea procedurilor de executare silita, notificarea actelor, recuperarea creantelor si punerea in executare a dispozitiilor cu caracter civil din titlurile executorii.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024