Gratis

Consilier Imobiliar

SC IMOBPOINT SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare si negociere
- Abilitatea de a sustine si initia relatii sociale
- Persoana organizata, responsabila
- Experienta in domeniul vanzarilor (nu este obligatoriu)
- Experienta in domeniul imobiliar (nu este obligatoriu)
- Deschis la invatare si cu initiativa
- Permis cat. B obligatoriu
- Tinuta si aspect profesional ingrijit

Descrierea jobului

- Intermedierea tranzactiilor de vanzare / cumparare / inchiriere a imobilelor din portofoliul agentiei
- Studiu de piata pentru a aduce noi proprietati de vanzare / inchiriere pentru clienti
- Organizarea de vizite cu potentialii clienti in vederea evaluarii si achizitionarii imobilelor
- Asigurarea asistentei potentialilor cumparatori in vederea selectarii ofertelor de cumparare
- Centralizarea permanenta a ofertelor in baza de date
- Mentinerea contactului permanent cu clientii din portofoliu

Pentru acest job se ofera:
- Laptop, Masina
- Instruire in vanzari, relatii cu clientii si comunicare
- Mijloace moderne de lucru, baza de date
- Asigurarea publicitatii necesare in scopul vanzarii imobilelor

Compania noastra are ca principal obiectiv solutionarea cererilor clientilor privind vanzarea, cumpararea si inchirierea imobilelor.

Viziunea noastra este axata pe asigurarea de servicii care se bazeaza pe profesionalism, seriozitate si transparenta in scopul de a satisface la cele mai inalte standarde nevoile clientilor.

Pe langa intermedierile imobiliare, compania noastra ofera si alte servicii orientate spre client:
- Consultanta financiar-bancara.
- Consultanta juridica specializata.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, iti asteptam cu mare interes CV-ul tau.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024