Gratis

Consilier imobiliar- PLOIESTI

MARISTAR COM SRL

Candidatul Ideal

MRS Residence caută consilier imobiliar

Ești candidatul ideal dacă:
- ai competențe de comunicare, negociere și relaționare;
- ești o fire dinamică, motivată și sociabilă;
- îți dorești să te perfecționezi și dezvolți constant în plan profesional;
- ești creativ și ai abilitatea de adaptare la un mediu dinamic de muncă;
- ai o prezența plăcută și ești statornic;
- îți place să înveți pentru a te perfecționa;
- ești puternic motivat pentru realizări financiare semnificative;
- cunoști conceptul de corectitudine, respect și loialitate;
- deții un permis de conducere categoria B;
Experiență în domeniul imobiliar, bancar, vânzări sau marketing reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

- În primul rând, ajutăm și ghidăm clienții în vederea încheierii tranzacțiilor imobiliare cu succes.
- prospectarea pieței imobiliare;
- promovarea serviciilor companiei;
- crearea, susținerea și dezvoltarea relațiilor cu proprii clienții;
- consilierea și reprezentarea proprietarilor în procesul de vânzare;
- consultanță imobiliară, asistență și negociere în cadrul tranzacțiilor imobiliare;

Noi iti oferim:
-Training initiere;
-Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
-Mediu de lucru stimulant și provocator;
-Salariu motivant;
-Auto;
-Bonusuri bazate pe performanta;
-Mediu de lucru dinamic;

Maristar Com a raportat în 2022 cele mai bune rezultate din istoria de 16 ani a companiei, o cifră de afaceri de 196.9 milioane de lei, în creștere cu circa 12 % comparativ cu rezultatele din 2021.

Compania a devenit renumită în domeniul construcțiilor civile, rezidențiale, dar și în infrastructură și lucrări de geniu civil.

În prezent, cele mai importante proiecte de infrastructură în care este implicată compania, au o valoare de peste 130 de milioane de lei.

Continuăm să ne extindem pe segmentul de infrastructură, având experiența tehnică pentru a derula proiecte complexe cum sunt cele de reabilitare și construcție de poduri.

La inceputul anului 2024 am lansat cea mai mare investiție, un nou proiect rezidențial major, pe un teren de aproape 6,5 hectare achiziționat recent în municipiul Ploiești, județul Prahova, evaluat la 120 milioane de euro.

Maristar Com S.R.L. a derulat peste 130 de proiecte civile, industriale și de infrastructură, are peste 180 de angajați și o flotă cu peste 100 de utilaje și instalații.

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024