Gratis

CONSILIER IMOBILIAR DEPARTAMENT REZIDENTIAL

Edil Imobiliare
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti la inceput de drum in cariera dar esti o persoana ambitioasa, comunicativa si dornica de crestere profesionala, iti punem cu drag la dispozitie toate cunostintele noastre pentru a te sprijini in a deveni un agent imobiliar / consultant imobiliar de succes
Căutăm persoane cu spirit antreprenorial puternic, care pot și vor să facă față cu responsabilitate provocărilor pieței libere! Recrutăm în domeniul dinamic al imobiliarelor pe cei care vor să câștige direct proporțional cu munca depusă.
Ce căutăm la tine?
• Pasiune pentru relațiile inter-umane;
• Dorința dе a lucra în domeniul vânzărilor;
• Abilități dе comunicare excelente și disponibilitatea dе a-ți mări propriul business;
• O etică a muncii puternică și dorința dе a avea succes.
• Dorința de a performa într- unul dintre cele mai dinamice domenii;
• Orientare către clienți si nevoile lor;
• Abilitați de negociere si comunicare; completate de capacitatea de soluționare a solicitărilor clienților
• Atitudine proactivă
• Abilități bune de operare PC

Descrierea jobului

Responsаbilități
• Să identifici nеvoile clienților și să lе propui cel mai bun produs conform nеvoilor lor cu oferte din portofoliul companiei ;
• Să dezvolti portofoliul de clienți
• Să ajuți la аctuаlizаrеa bаzеi dе date;
• Să ofеri consultаnță și suport clienților;Oferind informaţii corecte într-o manieră profesionistă
• Să negociezi si să intermediezi tranzacțiile
• Să gestionezi baza de date cu clienţii activi si potenţiali
• Să participi la întâlniri de afaceri cu clienții;
Beneficii
• un mediu dе lucru plăcut,
• instrumentele necesare pentru eficientizarea activității de consilier imobiliar;
• posibilitatea de a crește și de a-ți dezvolta abilitățile in mijlocul și cu sprijinul unei echipe dinamice și motivate
• libertatea de a-ți stabili programul zilnic
• un Training gratuit , timp în care vei colabora cu un broker cu experiență, precum și cu departamentele companiei;
• Asistență juridică permanentă.pentru a facilita reusita tranzactiilor imobiliare
• Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul companiei;
• Oferta de castiguri motivante si posibilitate de evolutie a acestora in functie de realizari
•Un birou in centrul orasului, un sistem de gestiune a clientilor intuitiv si facil de utilizat;
• Telefon mobil si calculator/laptop dedicat la birou.

Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.
Abia așteptăm să te cunoaștem!

Edil este o companie specializată în tranzacții imobiliare. Din 1991 și până în prezent ne ocupăm de furnizarea unui pachet de servicii imobiliare complet.

Misiunea noastră este de a împlini visului dumneavoastră, oferind o stare de satisfacție, prin care confortul și siguranța unui imobil sunt furnizate în cel mai scurt timp.

Obiectul nostru de activitate îl reprezintă: tranzacțiile imobiliare, prognoze și evaluări imobiliare, consultanță pentru plasamente, administrarea proprietăților și a investițiilor imobiliare, precum și publicitate, promovare imobiliară, documentație pentru credite.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024