Gratis

Consilier Imobiliar / Agent Imobiliar

IMMO DIALUX S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în vânzări imobiliare sau într-un rol similar constituie avantaj

Abilități excelente de comunicare și negociere

Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona eficient mai multe tranzacții simultan

Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele în continuă schimbare ale industriei imobiliare

Obligatoriu Disponibilitate pentru deplasări în teren.

Descrierea jobului

Rolul tău:

Identificarea și prospectarea clienților potențiali pentru vânzarea sau închirierea proprietăților imobiliare

Prezentarea proprietăților disponibile clienților și oferirea de consultanță în alegerea celor mai potrivite opțiuni

Coordonarea vizionărilor și negocierea contractelor de vânzare sau închiriere

Întocmirea și gestionarea documentelor și actelor necesare în procesul de tranzacționare

Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea unei rețele extinse de contacte în industria imobiliară

Beneficii:

Cele mai atractive comisioane si bonusuri din piata!

Oportunitatea de a lucra într-o companie de renume, cu o echipă profesionistă și dinamică

Acces la o bază de date extinsă de proprietăți imobiliare de înaltă calitate

Comisioane atractive și bonusuri în funcție de performanță

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

Mediu de lucru stimulant și provocator

Dacă ești o persoană ambițioasă, orientată către rezultate și pasionată de industria imobiliară, te invităm să aplici pentru poziția de AGENT IMOBILIAR/CONSILER IMOBILIAR. Alătură-te echipei noastre și construiește-ți o carieră de succes într-un mediu dinamic și competitiv!

Immodavinci este o companie de top în domeniul imobiliar, cu multiple proiecte rezidentiale si comerciale dezvoltate .

Suntem specilizati în constructia, vânzarea și închirierea proprietăților rezidențiale și comerciale. Suntem în căutarea unor Agenti Imobiliari / Consilieri Imobiliari talentati și pasionati, care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la succesul nostru continuu.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024