Gratis

Consilier expansiune Franciza

AUCHAN RETAIL ROMANIA
4 poziții

Candidatul Ideal

Experiență demonstrată în vânzări și/sau în domeniul francizelor;
Experienta relevanta în domeniul vânzărilor, marketingului, afacerilor sau un domeniu relevant reprezinta un plus
Nivel de studii : minim medii
Limba engleză este un plus
Cunoștințe de utilizare a instrumentelor Microsoft Office
Abilități excelente de comunicare
Capacitate de a prezenta informații complexe într-un mod clar și concis
Abilități puternice de negociere și convingere
Orientare către rezultate și capacitate de a lucra eficient în termene strânse
Capacitate de a lucra atât independent dar și de a colabora eficient într-o echipă

Descrierea jobului

Responsabilități:
Identificarea și contactarea potențialilor francizați (evenimentelor de afaceri și alte metode de generare a leadurilor).
Prezentarea proiectului nostru de franciză, evidențiind avantajele și beneficiile acestuia pentru potențialii francizați.
Negocierea condițiilor contractuale, termenii de plată și alte aspecte relevante, pentru a asigura încheierea cu succes a contractelor
Păstrarea unui raport detaliat și actualizat al progresului în privința contractelor semnate și a interacțiunilor cu potențialii francizați într-un sistem de gestionare a relațiilor cu clienții.
Construiește argumentația necesară pentru a promova conceptul către viitorii francizați

Ce te vă face să te bucuri de viață în Auchan?
Pachetul de remunerație (salariul competitiv, bonuri de masă, prima de Paște și de Crăciun, prima de vacanță, prime de performanța)
Mașina de serviciu
Prime pentru evenimentele deosebite din viața ta
Zilele de concediu de odihnă suplimentare în creștere în funcție de vechime
Ziua liberă de ziua ta de naștere
Asigurarea de sănătate
Asigurarea de viață,
Asigurarea stomatologică
Mediul de lucru plăcut, în care te simți respectat/a și apreciat/a
Colegii minunați, alături de care vei simți cu adevărat ce înseamnă să te și distrezi la muncă
Multiplele oportunități de formare, dezvoltare, job rotations și evoluție ierarhică într-o companie în care cultura organizației este bazată pe valori precum Încrederea, Deschiderea, Excelența și care pune în centrul preocupărilor constante emoțiile angajaților săi

Te provoacă această oportunitate? Te regăsești în tot ce ti-am povestit mai sus ? Aplică acum !o echipă

Auchan Retail România, parte a grupului Auchan Retail, este specialistul alimentar cu cele mai largi game și prețuri mici, prin care susține puterea de cumpărare a românilor și afirmă rolul de a selecționa și a concepe cele mai bune game de produse, conform nevoilor clienților și tendințelor de consum.

Auchan Retail România este și un actor responsabil care realizează o serie de acțiuni importante pentru promovarea activităților de responsabilitate socială şi integrare a tinerilor, dar şi programe pentru protejarea mediului înconjurător care au drept scop gestionarea deşeurilor, economisirea resurselor etc.

De asemenea, peste tot în lume, angajații Auchan Retail sunt încurajați să își dezvolte pasiunea pentru meserie și împărtășesc viziunea unui comerț în care atenția pentru om și mediu primează față de orice altceva.

Succesul Auchan a fost realizat cu oameni ca tine: motivați, implicați, responsabili și ambițioși. Dacă îți dorești să activezi într-un mediu de lucru civilizat și colegial, cu numeroase posibilități de împlinire profesională, trimite-ne CV-ul

Informații privind Protecția Datelor cu Caracter Personal le regășiți accesând link-ul: https://cariere.auchan.ro/Account/Register#, Termenii și condițiile.

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024