Gratis

Consilier credite

CAPITAL IMOWORK SRL

Candidatul Ideal

* Experienta in activitatea financiar-bancara sau studii in domeniul financiar
* Experienta in management constituie un avantaj
* Spirit de initiativa dezvoltat
* Atitudine proactiva si implicare in proiectele diviziei
* Seriozitate, punctualitate, corectitudine
* Atentie la detalii

Descrierea jobului

* Managementul diviziei de credite
* Dezvoltarea si imbunatatierea sistemului de lucru
* Managementul colaborarii cu institutiile bancare
* Managementul portofoliului de clienti
* Promovarea serviciilor financiare
* Activitate de broker financiar

Beneficii:

Salariu fix motivant
Bonus in functie de performanta
Aport propriu in dezvoltarea diviziei
Telefon, laptop

ROCA FINANCE parte a grupului CAPITAL IMOWORK SRL și divizie de credite pentru agenția CAPITAL IMOBILIARE.

Ne place să fim implicați, transparenți, entuziaști și profesioniști când vine vorba de clienții noștri; ne propunem să-i ajutăm să-și atingă obiectivele, fie ca vorbim de apartamentul dorit, casa mult visată sau primul sediu pentru business.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024