Gratis

Consilier clienti - magazinul 4Love

LUXPRIMUM SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un candidat dinamic și atractiv, cu abilități în vânzări. Comunicarea fluentă și prezentarea produselor fără timiditate sunt esențiale. Educația și experiența în vânzări sunt cruciale pentru a convinge clienții și a oferi soluții personalizate. Cultura generală minimă asigură furnizarea informațiilor corecte și contribuie la identificarea nevoilor clienților. Căutăm o persoană cu abilități excepționale de comunicare, înțelegere a vânzărilor și capacitatea de a oferi o experiență pozitivă clienților noștri, consolidând relațiile și contribuind la succesul în vânzări.

Descrierea jobului

În cadrul acestei poziții, principalele responsabilități includ:

Consilierea clienților: Oferirea de consultanță specializată clienților pentru a-i ajuta să aleagă produsele potrivite nevoilor și preferințelor lor.

Recepționarea și gestionarea mărfurilor: Verificarea și gestionarea eficientă a stocurilor, asigurându-se că produsele sunt disponibile și pregătite pentru vânzare.

Raportare către superiori: Întocmirea și prezentarea rapoartelor privind activitățile desfășurate și performanța vânzărilor către superiorii ierarhici.

Gestionarea stocului: Monitorizarea și menținerea stocului în condiții optime, evitând situațiile de sub-stoc sau suprastoc.

Cerințe de abilități pentru acest rol includ:

Abilități excelente de comunicare: Capacitatea de a comunica eficient și de a interacționa cu clienții într-un mod profesionist și prietenos.

Cunoaștere a produselor: Capacitatea de a învăța și de a cunoaște detaliat produsele aflate în stoc, pentru a oferi informații corecte și a satisface nevoile clienților.

Orientare către vânzări: Motivație și angajament pentru atingerea obiectivelor de vânzări stabilite.

Experiență în operarea calculatoarelor: Abilități de bază în utilizarea computerului și a sistemelor informatice.

Organizare și atenție la detalii: Abilitatea de a lucra în mod organizat și ordonat, indiferent dacă candidatul are sau nu experiență anterioară în vânzări directe.

Oferta noastră include:

Oportunitatea de a începe colaborarea imediat.
Salariu fix, plus comision motivant: Recompensarea eforturilor depuse, oferind un venit competitiv bazat pe performanța în vânzări.

Magazinele Erotice 4Love reprezintă o companie de încredere și consacrată în domeniul comerțului cu produse erotice și sex shop. Specializându-ne în oferirea unei game variate de produse de calitate, ne propunem să aducem satisfacție și plăcere clienților noștri într-un mod discret și profesionist. Cu o prezență solidă în domeniu, ne bucurăm să vă oferim experiența noastră vastă și expertiza în satisfacerea nevoilor intime.

Pentru a explora gama noastră diversificată de produse erotice și pentru a obține mai multe informații despre magazinele noastre, vă invităm să vizitați website-ul nostru oficial: http://www.4love.ro. Acolo veți găsi detalii despre locațiile noastre, orarul de funcționare, și, desigur, o prezentare detaliată a produselor noastre.

Fie că sunteți în căutare de accesorii și jucării erotice de cea mai înaltă calitate sau doriți să explorați lumea senzuală a produselor noastre, suntem aici pentru a vă oferi o experiență de cumpărare plăcută și discreție totală. Vă invităm să ne călcați pragul și să descoperiți ceea ce Magazinele Erotice 4Love au de oferit în domeniul intimității și plăcerii personale.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024