Gratis

CONSILIER CLIENT

TEZAUR INVESTMENT GROUP

Candidatul Ideal

VINO IN ECHIPA TEZAUR!

Beneficiile tale vor fi:
  • Punctul de lucru in care vei fi alocat va fi cat mai aproape de locuinta ta;
  • Salariul NET intre 4.500 lei si 7.000 lei;
  • Program de lucru in Agentiile stradale de Luni pana Vineri, in intervalul 9:0018:00 si program in ture in Agentiile din Centrele comerciale / Mall;
  • Bonusuri lunare in functie de vanzari, fara target;
  • Bonusuri de loialitate si prime de sarbatori;
  • Traininguri de specialitate si cursuri personalizate;
  • Perioada de pregatire in domeniu (costuri suportate integral de companie), nu ai nevoie de experienta
  • Posibilitati de promovare;
  • Loc de munca intr-o companie de succes, in plina expansiune, stabila pe piata;
  • Apreciere si recunoastere a meritelor si a performantelor in companie.
Este necesar doar:
  • Sa ai studii medii sau superioare (obligatoriu diploma de bacalaureat);
  • Sa-ti placa sa comunici cu oamenii;
  • Sa fii atent la detalii;
  • Sa ai abilitati de operare PC.

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut:
  • Vei verifica si vei evalua garantiile;
  • Vei intocmi documentele pentru acordarea imprumuturilor;
  • Vei consilia clientii privind vanzarea bijuteriilor;
  • Vei efectua platile si incasarile;
  • Vei pastra evidenta primara a actelor in punctul de lucru.

TEZAUR Investment Group face parte din Grupul TEZAUR, cel mai important grup de servicii financiare nonbancare din Bucuresti. In peste 52 de agentii din Bucuresti, Tezaur ofera imprumuturi financiare, servicii de schimb valutar, precum si vanzari de bijuterii din aur si bijuterii cu diamante.
TEZAUR este cel mai valoros brand dupa gradul de incredere al clientilor nostri fideli.
Consolidam permanent pozitia de leader de piata prin valorile pe care le promovam: Incredere, Siguranta, Flexibilitate, Integritate.

Încredere
Simplitatea si rapiditatea tranzactiilor, gama variata de servicii adaptate permanent nevoilor tuturor sunt asigurate de catre echipa noastra de experti.

Siguranta
Tratam cu respect drepturile individuale ale tuturor clientilor nostri. Bunurile clientilor sunt pastrate în deplina siguranta in spatii confortabile si securizate.

Flexibilitate
Oferim multiple facilitati tuturor clientilor si raspundem cu un plus de beneficii cerintelor acestora. Din dorinta de inovatie, dezvoltam servicii noi, solide, la standarde superioare.

Integritate
Credem in oameni. Apreciem integritatea si respectul. Stim ca la baza fiecarei afaceri de succes sta o comunicare responsabila, sincera si constructiva.
Credem in loialitatea si implicarea tuturor angajatilor Grupului TEZAUR. Investim constant in dezvoltare, promovam creativitatea si incurajam originalitatea.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Apr. 2024