Gratis

Consilier Amanet, Vanzare, Exchange & Transfer de bani

INVEST INTERMED GF IFN SRL
9 poziții

Candidatul Ideal

Te așteptăm să ne cunoaștem pentru rolul de Consilier Amanet, Vânzare bijuterii&electro, Exchange si Transfer de bani in orasele Alba Iulia, Craiova, Filiasi, Bucuresti, Iasi, Pitesti.
Avand in vedere expansiunea continua a companiei pe tot teritoriul Romaniei, nu ezitati sa ne trimiteti cv-ul dumneavoastra indiferent de orasul in care locuiti.

Dacă ești o persoană care îndeplinește următoarele condiții:

- Experiență într-un post similar (bancă, vânzări, casă amanet sau schimb valutar) constituie avantaj;
- Cunoștințe operare PC și contabilitate primară;
- Tinută profesionala (fizica și morala) ireproșabilă;
- Capacitate deosebită dе relaționare și comunicare;
- Orientare către clienți;
- Identifici și înțelegi cu ușurință nevoile și dorințele acestora;
- Capacitate dе ascultare activă și dе convingere;
- Bune abilități de vanzare;
- Atenție la detalii și seriozitate;

Ești amabil, ai un spirit dе echipă dezvoltat, atitudine pozitivă, ești responsabil și o persoană orientată spre rezultate, eficientă, perseverentă în atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

- Desfasurarea activităților de evaluare a obiectelor, bijuteriilor din aur și oferirea de servicii de amanet, schimb valutar si transfer rapid de bani clienților;
- Consilierea clienților prin realizarea de recomandări individualizate;
- Derularea activităților de administrare gestionare a magazinului (verificare, evaluare si recepție obiecte bijuterii din aur, inventariere, intocmirea, prelungirea si lichidarea de contracte de amanet etc.);
- Efectuarea zilnică a operațiunilor de casă (registru de casă, raport de gestiune, fișă inventar etc.);
- Menținerea relațiilor cu clienții, rezolvarea plangerilor și a nemulțumirilor;

Beneficii:

- Un mediu de lucru dinamic, o echipă super inteligentă și un rol care cu siguranță nu va deveni niciodată o rutină;
- Pachet de beneficii competitiv, în funcție de calificări și nivel de carieră
- Tichete de masă;
- Reducere angajat conform politicii interne;
- Asigurare medicală privată;
- Pensie privată Raiffeisen;
- Discount Samsung, Lensa, produse de skincare si retea de săli de fitness din România;
- Acces gratuit la biblioteca internă;
- Cursuri și training-uri;
- De asemenea, veți avea oportunități excelente de dezvoltare a carierei în cadrul companiei.

Conceptul MoneyGold se bazează pe oferirea de servicii la standarde inalte, sigure, transparente și de încredere!

În cele peste 100 de locații, MoneyGold vă oferă rapid și sigur, servicii financiare nebancare (amanet aur-electronice, schimb valutar & transfer de bani) vânzare bijuterii aur si electro.

Datorită expansiunii companiei la nivel național, dar și a dorinței de a ne extinde serviicile, Money Gold își mărește echipa, astfel încât constant suntem în căutare de colegi noi din domenii conexe activitatilor desfasurate de noi. Experiența în domeniu nu este atât de importantă pentru noi, cât dorința ta de învațare, dezvoltare și perseverența în a evolua profesional.

Amanet aur & electro

Împrumuturile prin amanetare MoneyGold se efectuează simplu și rapid, cu un comision mic, indiferent de suma împrumutată.

Exchange

MoneyGold vă oferă curs foarte bun pentru serviciile de schimb valutar.

Transfer de bani

Pentru cei care doresc să trimită sau să primească bani rapid și fără costuri ascunse, MoneyGold le pune la dispoziție serviciul de transfer de bani. Transferul de bani este realizat prin intermediul Money Gram.

Vânzare bijuterii si electro

MoneyGold pune la dispoziția clienților serviciul de vânzare bijuterii din aur si obiecte electro la prețuri accesibile.

În prezent, echipa Money Gold este formata din peste 300 de profesioniști care activeaza în domenii precum: Dezvoltare, Management, Achiziții, HR, IT, Marketing, Training, Vânzări, Financiar, Logistica, Juridic.

Te asteptam să ne cunoști și sa te alături super echipei MONEYGOLD!

De cuvânt de la bun început!

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024