Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

CONFECTIONER

Manokhi Orders S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Cautam CONFECTIONER masinist cu experienta. Brand romanesc de haine dama, cu atelierul localizat in Bucuresti. Atelierul se afla in zona Cismigiu.

Descrierea jobului

Programul este de 8 ore.

Salariu avantajos in functie de experienta candidatului. Se deconteaza transportul.

Interviul consta intr-o proba in atelierul nostru.

Descrierea companiei

Brand romanesc de haine dama, cu atelierul localizat in Bucuresti. Atelierul se afla in zona Cismigiu.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.