Gratis

Confectioner textil

OLYMPUS INSTAL CONF SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Operator / Confectioner textil cu experienta in masina de cusut industriala
  • Experiență anterioară în confecționarea articolelor de îmbrăcăminte, cu cunoștințe solide în tehnici de croitorie și prelucrarea materialelor textile
  • Abilități excelente în utilizarea mașinilor de cusut și a altor echipamente și instrumente specifice industriei textile
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie și eficiență
  • Capacitatea de a urma instrucțiuni și de a lucra într-un mediu structurat

Descrierea jobului

  • Confectionam huse de sezlong si ambalaje textile.
  • Confecționarea textilelor conform specificațiilor și standardelor de calitate ale companiei
  • Utilizarea mașinilor de cusut și a altor echipamente pentru realizarea cusăturilor și a finisajelor necesare
  • Verificarea calității produselor finite și corectarea eventualelor imperfecțiuni sau defecte
  • Respectarea termenelor limită și a procedurilor de lucru pentru a asigura livrarea produselor la timp și conform standardelor de calitate
Beneficii:
  • Tichete de masă conform unei grile de bonusare

Descrierea companiei

Compania se afla pe piata din anul 2017.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024