Gratis

Confectioner Tamplarie PVC si Aluminiu

JD WINPLAST SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara ca confectioner in tamplarie PVC si aluminiu este necesara.
  • Competente in citirea si interpretarea desenelor tehnice si specificatiilor.
  • Cunostinte despre masinile si uneltele de confectionare utilizate in tamplarie PVC si aluminiu.
  • Atent la detalii si angajat in producerea de lucru de inalta calitate.
  • Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa, intr-un mediu rapid.

Descrierea jobului

Cautam in prezent un Confectioner Experimentat in Tamplarie PVC si Aluminiu pentru a se alatura echipei noastre. Candidatul ideal va fi responsabil de confectionarea componentelor din PVC si aluminiu conform specificatiilor, asigurand o productie de inalta calitate in conformitate cu standardele industriei.

Responsabilitati:
  • Confectionarea componentelor din PVC si aluminiu pentru ferestre, usi si alte structuri conform desenelor tehnice si specificatiilor.
  • Operarea masinilor si echipamentelor in conditii de siguranta si eficienta, inclusiv unelte de taiere, frezare si asamblare.
  • Asigurarea masuratorilor precise si a controlului calitatii pe tot parcursul procesului de confectionare.
  • Colaborarea cu echipa de productie pentru a respecta termenele limita si obiectivele de productie.
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat, respectand protocolurile de siguranta in permanenta.

Beneficii:
  • Tichete de masa in valoare de 20 lei/ bon.
  • Mediu de lucru placut
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024