Gratis

Conducator Autospeciala cu Permis categoria C

SUPERCOM SA

Candidatul Ideal

Compania noastra cauta un Conducator Autospeciala cu Permis categoria C dedicat si pasionat de domeniul transporturilor. Daca esti o persoana responsabila, cu abilitati excelente de condus si o atentie deosebita la detalii, te asteptam in echipa noastra!

Permis de conducere categoria C in vigoare, atestat profesional pentru transport marfa (CPC);
Experienta anterioara in conducerea de autospeciale reprezinta un avantaj;
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita stabilite;
Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala;
Atentie la detalii si orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

Conducerea autospecialei in conformitate cu normele de siguranta rutiera si legislatia in vigoare;
Asigurarea transportului marfurilor in conditii optime de siguranta si calitate;
Verificarea starii tehnice a autospecialei inainte de fiecare cursa si raportarea oricaror probleme identificate;
Colaborarea cu echipa de logistica pentru planificarea traseelor optime;
Pastrarea unei comunicari eficiente cu dispeceratul pentru a asigura buna desfasurare a transporturilor.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista si dinamica;
Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;
Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specializate;
Echipamente de lucru moderne si autospeciale bine intretinute;
Mediu de lucru sigur si respectuos.

Daca esti o persoana motivata, cu experienta in domeniul transporturilor si dornica sa te alaturi unei echipe de succes, te invitam sa aplici pentru pozitia de Conducator Autospeciala cu Permis categoria C.
Asteptam cu interes sa ne cunoastem.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024