Gratis

Colector creante/debite

City Grill Group

Candidatul Ideal

Iti plac cifrele, Excel-ul si esti atent/a la detalii ?
Ai studii economice superioare finalizate ?
Ai mai utilizat programe/softuri de contabilitate si gestiune, poate chiar Charisma ERP ?
Daca ai raspuns "Da" la intrebarile de mai sus, te asteptam sa aplici !

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului presupun:
-Trimitere confirmari sold catre furnizori si clienti,
-Confirmare extrase de cont primite de la furnizori,
-Punctaje furnizori si clienti,
-Inregistrare facturi constatate lipsa la punctaje,
-Pregatire situatii avansuri furnizori/clienti neinchise,
-Pregatire situatii platii/incasari fara facturare,
-Urmarire situatii facturi neincasate/neplatite,
-Colaborarea cu departamentul plati (trezorerie),
-Colaborarea cu operatorii din restaurante.

City Grill Group este cel mai mare lanț de restaurante din România. In toate locatiile noastre asigurăm zi de zi o experiență de neuitat oaspeților care ne calcă pragurile, prin preparate delicioase și servicii de cea mai înaltă calitate. Dacă tot e sa muncesti, munceste alături de cei mai buni!

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024