COLABORATORI COLETARE MAGAZIN ONLINE LA ZI

Cmfp Store S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Compania noastra se afla în plină dezvoltare. Lucrurile se mișca foarte repede și avem nevoie de oameni buni . Dacă tu crezi că te regăsești în cele descrise ...te așteptăm alături de noi!

Cerinte:
-persoana dinamica,serioasa, ordonata,foarte atenta la detalii, bine organizata, comunicativa, care lucreaza bine in echipa
-cazier curat
-disponibilitate pentru efort fizic

Descrierea jobului

Oferim:
-Seriozitate
-Mediu placut de munca
-Program de lucru flexibil de luni pana vineri.
-Plata la sfarsitul zilei ( 100 Ron/zi )

Beneficii:
- receptia marfii ( despachetare,verificare si etichetare)
- aranjarea marfii in rafturi
- alegerea produselor de pe raft in functie de comanda;
- verificarea produselor
- pregatirea comenzilor pentru livrare si impachetare;
- satisface in timp util comenzile;
- sa asigure integritatea si securitatea marfurilor;
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.