Gratis

Colaborator recuperare debite pe teren - Dambovita, Prahova

EOS KSI ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

• Disponibilitate de a efectua activitati de teren (80% din timpul alocat activitatii);
• Abilitati foarte bune de negociere, comunicare si rezolvare de probleme;
• Persoana dinamica, energica si orientata catre rezultate;
• Masina proprie si permis categoria B - obligatoriu;
• Formele de colaborare - PFA, II, IF (conditie obligatorie).

Descrierea jobului

• Interacționează cu debitorii la domiciliul acestora;
• Aplica procedurile de colectare specifice companiei;
• Identifica cele mai bune solutii de plata;
• Negociaza termene de plata intr-o maniera profesionista;
• Actualizeaza baza de date cu informatii corespunzatoare activitatii.

EOS KSI Romania a fost fondata in anul 2002 sub denumirea KSI Kasolvenzia Romania si face parte din Grupul EOS, unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii financiare personalizate din lume, avand ca activitate principala de business managementul creantelor.

EOS KSI ofera servicii de achizitie de portofolii de creante si colectare creante la nivel national si international, prin intermediul retelei de parteneri din peste 140 de tari, avand un rol important in economie deoarece o gestionare profesionala a creantelor reintroduce lichiditatile in circuitul economic.

EOS KSI are in prezent aproximativ 650 de angajati si este reprezentata la nivel national de 14 birouri regionale si de o retea dedicata de firme de avocatura si executori judecatoresti.

Află mai multe despre brandul EOS ca angajator pe site-ul dedicat www.eos4you.ro!

Inainte de a aplica te invitam sa citesti Politica noastra privind prelucrarea datelor cu caracter personal, accesand link-ul urmator: http://eos4you.ro/protectia-datelor/

De asemenea, parcurgerea informarii privind consimtamantul tau legat de prelucrarea datelor cu caracter personal este obligatorie, anterior aplicarii la prezentul post.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024