Gratis

Colaborator independent vanzare utilaje agricole

Magazia lu' Costica

Candidatul Ideal

Magazia Lu’ Costica (Keiron Logistics SRL), o companie de prestigiu specializată în distribuția de utilaje agricole la nivel national, suntem în căutarea unor colaboratori independenți/antreprenori în vânzări pentru a extinde rețeaua noastră comercială. Dacă sunteți un profesionist pasionat de vânzări și doriți să faceți parte dintr-un mediu dinamic, această oportunitate vă poate oferi libertate și potențial financiar considerabil.

Noi credem ca pentru a reusi, ati avea nevoie de (dar nu este mandatoriu) :
  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria utilajelor agricole.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
  • Abilitatea de a lucra de la distanță și de a gestiona eficient timpul.

Descrierea jobului

Ce aveti de facut:
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți din domeniul agricol.
  • Prezentarea eficientă a gamei noastre de utilaje agricole.
  • Negocierea și încheierea contractelor de vânzare.
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții.
  • Monitorizarea și raportarea periodică a activităților de vânzări.

La ce beneficii vă puteți aștepta:
  • Comisioane atractive și bonusuri în funcție de performanțe.
  • Libertate și flexibilitate în gestionarea programului de lucru.
  • Acces la suport și resursele companiei pentru a vă sprijini în activitatea de vânzări.

Dacă aveti domiciliul intr-unul din judetele : Dambovita, Arges, Tulcea, Covasna, Brasov si sunteți interesat să colaborați cu noi pentru a dezvolta o afacere proprie în domeniul vânzărilor de utilaje agricole, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa hr@magazialucostica.ro

Așteptăm cu nerăbdare să discutăm cu profesioniști motivați și dedicați, gata să contribuie la succesul nostru comun în industria utilajelor agricole.

Din 2009, sustinem micii fermieri, antreprenorii din industria peisagistica cat si cea edilitara. Clienții noștri sunt persoane juridice cat si persoane fizice interesate de marcile premium pe care le comercializam. Magazia lu' Costica este o firma de familie. Ne mandrim cu furnizarea de servicii de reparatie eficiente, intr-un mediu prietenos, oferit de un colectiv profesionist și amabil. Va promitem ca vă oferim doar echipamente de cea mai buna calitate, care sunt susținute de către producători de încredere și de garanția excelenta.

Toata lumea intreaba cine este Costica, marea majoritate vor sa-l cunoasca. Costica este din punctul nostru de vedere un adjectiv sinonim cu "bine facut". Costica pentru noi inseamna asumarea muncii pe care o depunem cosiliind, reparand sau vanzand o solutie. Ne asumam lucrurile facute de noi, ne-am saturat de "las ca merge si-asa" sau "n-are nimic daca.......". Adevarata problema apare atunci cand, prin concesiile pe care ni le permitem, afectam munca, resursele si sperantele unui om. Atunci cand treaba noastra pe jumatate facuta are impact negativ asupra altcuiva. Ca in rest…daca ne-am asuma strict pentru noi insine micile scapari, n-ar fi nicio drama. Vin-o sa-l cunosti pe Costica sa experimentezi un altfel de "furnizor de servicii si echipamente agricole".

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024