Gratis

Colaborator Editor foto Bucuresti

SC STUDIOBLITZ SRL

Candidatul Ideal

1. Cunostinte de baza PC, programe din suita Adobe

2. Atentie la detalii si meticulozitate, responsabil, receptiv, punctual

Cine nu trebuie sa aplice:

· daca nu aveti experienta cu PC, programe din suita Adobe;

· daca nu va puteti prezenta zilnic, pe durata proiectului la sediul firmei.

Aplicati numai cu CV. Veti fi contactati in urma triajului CVului.

Descrierea jobului

1. Pozitia este una de junior, dar cu competente minime in folosirea programelor Adobe.

2. Puternica capacitate de a manevra Windows si de a intelege structura folderelor.

3. Bun planificator si organizator al activitatilor specifice job-ului

4. Meticulos si perseverent in prelucrarea digitala a fotografiilor, conform standardelor companiei.

Sistemul de salarizare si beneficii: 150 lei/ zi de lucru + bonus de performanta

Program de lucru: L-V intre orele 09:00- 18:00 cu 1 h pauza de masa

Sistem de bonusare pentru indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative

Ce ofera compania:

1. Se ofera training specializat si intregrare organizationala asistata;

2. Echipamente profesionale.

Ocupantul postului va prelucra fotografii realizate copiilor in institutii de invatamant, folosind programe din suita Adobe. Se va incheia contract de colaborare pe perioada determinata.

Companie care actioneaza la nivel zonal, cu o experienta de peste 12 de ani in domeniul fotografiei profesionale, cautam persoana care sa ocupe un post de editor junior in domeniul prelucrarii digitale a fotografiilor de studio.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024