Gratis

Cofetar/patiser/ajutor patiser/ajutor cofetar

Premier Catering & Events S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe: Daca esti o persoana pasionata, cu dorinta de a invata mai multe despre dulce si frumos, dinamica, energica, bine organizata si punctuala, esti candidatul perfect si te asteptam in echipa noastra; experienta si diploma de cofetar/patiser prezinta un avantaj

Descrierea jobului

Condiții: Mediu de lucru curat, placut si linistit, contract de munca pe perioada nedeterminata, program lucru 8 ore/zi, 2 libere/saptamana, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄concediu de odihna conform normelor de lucru, bonuri de masa

Responsabilități: Dorinta si implicare de a lucra intr-un laborator modern de cofetarie/patiserie, atentie la detalii, imaginatie, realizarea produselor de cofetarie/patiserie conform retetelor si respectarea standardelor de finisare a produselor, verificarea si depozitarea corecta a materiilor prime in timpul productiei.

Firma Premier Catering este in continua dezvoltare si ne dorim sa marim echipa de productie cu noi colegi.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 8 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024