Gratis

Cofetar/ajutor cofetar

Funnyterie S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana atenta la detalii, care doreste sa lucreze intr-un mediu placut alaturi de o echipa tanara, ai gasit locul potrivit pentru postul de cofetar sau ajutor de cofetar.
Precum in oricare alt anunt, vom spune si noi ca avem nevoie de la tine de cateva calitati, precum:
Sa oferi seriozitate privind job-ul.
Sa oferi atentie constanta privind retetarul.
Sa te simti bine alaturi de noi, cei doi fondatori.

Descrierea jobului

Oferim:
Mediu de lucru cald și prietenos, unde contribuția ta este cu adevărat apreciată;

Zile de concediu în funcție ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de vechime

Mărire salarială anuală

2 zile libere pe săptămână;

-Raspunde de realizarea de produse de calitate, livrarea acestora la parametrii calitativi prevazuti in normele tehnice si in cerintele specificate in raporturile contractuale;
- Verifica calitatea produselor obtinute atat din punct de vedere al parametrilor organoleptici, fizico-chimici cat si din punct de vedere al etichetarii conform legislatiei in vigoare si consemneaza in documente;
- Identifica si remediaza problemele din productie si situatiile care ar putea afecta calitatea si siguranta alimentelor;
- Participa alaturi de colegi la mentinerea si imbunatatirea permanenta a calitatii produselor realizate;
- Se asigura de starea de igiena corespunzatoare in timpul realizarii productiei.

Dolce Strati este un brand nou aparut pe piata ce isi propune sa formeze o echhipa stabila si unita pentru a livra produse de cofetarie premium. Te invitam sa faci parte din echipa noastra la inceput de drum.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 9 Iun. 2024