Gratis

Cofetar/ Ajutor Cofetar

HEALTHY FOODS S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Căutăm o persoană cu experință sau fără
  • Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru conform regulilor de igienă și siguranță alimentară
  • Colaborarea cu echipa
  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra în echipă

Descrierea jobului

  • Producția și decorarea produselor de patiserie și deserturi
  • Cunoștințe solide despre regulile de igienă și siguranță alimentară
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de lucru rapid și dinamic

Beneficii
  • In functie de experienta
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024