Gratis

Coafor si Frizer

SC Abbate Servcomexim SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Coafor , Frizer
  • Experienta relevanta minim 3 ani
  • Seriozitate si responsabilitate
  • Foarte bune abilitati de comunicare
  • Spirit de echipa

Posturi disponibile:

3 posturi Coafor, zona Calea 13 Septembrie, sector 5,
2 post Frizer, Calea 13 Septembrie, sector 5,

Descrierea jobului

  • Ofera servicii de calitate.Ofera si recomanda o gama de servicii diversificata si actualizata cu serviciile in trend listate de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄catre Abbate.
  • Recomanda produse pentru acasa spre completarea serviciilor efectuate in salon.
  • Are o atitudine pozitiva, zambeste clientilor.
  • Pachet salarial atractiv;
  • Instruire specifica - training-uri in vederea perfectionarii

In cei 25 ani de activitate, Abbate se regaseste intr-un numar de sapte saloane de infrumusetare, principalul nostru obiectiv fiind acela de a deveni din ce in ce mai buni. Din dorinta de a extinde "pasiune pentru frumos" incercam sa va oferim posibilitatea de a va exprima calitatile intr-un ambient profesional si competitiv.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024