Gratis

Coafeza, manichiurista

OANA HAIR SALON SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor persoane talentate și pasionate pentru a se alătura echipei noastre la salonul situat pe Calea Griviței, vizavi de clinica Medlife. Dacă aveți experiență în domeniu și sunteți dornici să vă dezvoltați abilitățile într-un mediu de lucru prietenos și profesionist, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Cerințe:

Experiență anterioară în coafură și manichiură
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
Atenție la detalii și abilități organizatorice
Pasiune pentru industria frumuseții și dorința de a rămâne la curent cu noile tendințe și tehnici
Certificări și calificări relevante în domeniul coafurii și manichiurii sunt un avantaj

Descrierea jobului

Ce veți face:

Efectuarea tunsorilor, coafurilor și tratamentelor de păr în conformitate cu cerințele și preferințele clienților
Realizarea manichiurii și pedichiurii, inclusiv aplicarea de lacuri de unghii și tratamente speciale
Consilierea clienților cu privire la îngrijirea părului și a unghiilor
Recomandarea produselor și tratamentelor potrivite pentru nevoile individuale ale clienților
Mentenanța și curățarea echipamentelor și a spațiului de lucru

Ce vă oferim:

Oportunitatea de a lucra într-un salon modern și bine echipat, situat într-o locație centrală
Un mediu de lucru plăcut și prietenos, în care veți avea ocazia să interacționați cu o varietate de clienți
Posibilitatea de a vă dezvolta abilitățile și de a învăța noi tehnici și tendințe în domeniul coafurii și manichiurii
Program flexibil, care poate fi adaptat nevoilor dumneavoastră
Oferim un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare

Descrierea companiei

Salon deschis din anul 2000.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024