Gratis

CIZMAR

CHA FAST CLEANING S.R.L.

Candidatul Ideal

Atribuțiile și responsabilitățile tale vor fi următoarele:
  • Deschis pentru a invata, o sa ai parte de 3 training uri diferite pentru invatare metode de lucru si utilizarea corecta a aparaturii;
  • Va trebui să știi să utilizezi uneltele și echipamentele specifice;
  • Faci diverse reparații uzuale;
  • Diagnostichezi corect defecțiunile, în funcție de partea componentă a încălțămintei în care sunt localizate acestea;
  • Dezasamblezi piesele defecte cu atenție, în funcție de tipul defecțiunii;
  • Cureți și pregătești corect aceste piese pentru remediere;
  • Remediezi defecțiunile cu atenție, cu ajutorul uneltelor și dispozitivelor specifice;
  • Te asiguri că folosești același tip de materiale (sau materiale compatibile) cu cele ale pieselor înlocuite;
  • Prelucrezi piesele cu atenție, în funcție de tipul încălțămintei;
  • Te asiguri că nu vei deteriora încălțămintea care îți este încredințată;
  • Analizezi cu atenție comenzile pentru a stabili concordanța acesteia cu posibilitățile reale de realizare;
  • Oferi sfaturi și soluții, atunci când îți sunt cerute;
  • Elimini eventuale defecte remediabile cu atenție, conform procedurilor specifice;
  • Respecți programul de muncă;
  • Îți faci norma impusă de angajator;
  • Respecți normele interne;
  • Îți faci periodic unele analize medicale cerute si platite de angajator;
  • Cunoști și respecți cu rigurozitate normele de protecție a muncii;
  • Ai un comportament adecvat.

Descrierea jobului

Compania noastră caută un cizmar, dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre din cadrul atelierului SPA SHOES Mures. Cu o pasiune pentru calitate și servicii personalizate, Spa Shoes este un atelier de reparatii încălțăminte și articole din piele, care oferă soluții de recondiționare pentru încălțăminte și gență.
Echipa Spa Shoes este formată din specialiști în recondiționarea articolelor din piele, care utilizează tehnici și soluții de reconditionare inovatoare pentru a restabili aspectul și funcționalitatea originală a încălțămintei și genților.
Vei invata sa schimbi pielea la toc, sa chimbi flecuri, sa repari si sa lipesti zonele deteriorate la o pereche de incaltaminte.
O sa inveti cum se foloseste un polizor pentru piele/incaltaminte, cum folosesti o masina de cusut.
Se va invata si cum se schimba o talpa ori cum se aplica o protectie de talpa la incaltaminte, vei invata cum se schimba un fermoar s-au cum se schimba interiorul la o pereche de adidasi.

Spa Shoes este atelierul ce iti readuce pantofii la superlativ!

Fie ca vorbim de adidasi, pantofi, ghete sau cizme, incaltamintea se va bucura de servicii profesionale, reconditionare si ingrijire.

Pentru un rasfat complet, incaltamintea poate fi si reconditionata in totalitate.

La Spa Shoes, suntem dedicați să oferim cele mai bune soluții de recondiționare pentru încălțăminte și genți. Cu o echipă de specialiști pasionați de curățarea și recondiționarea articolelor din piele, ajungi sa repari si sa salvezi multe perechi de incaltaminte.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024