Gratis

CHIMIST / INGINER CHIMIST

AC HELCOR
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare: chimie, chimie industriala
Experienta in activitate de productie, sau laborator constituie avantaj
Bune abilitati de comunicare
Persoana atenta
Limba engleza nivel avansat

Descrierea jobului

Analist laborator control fizico-chimic
- efectuează analizele pentru caracterizarea materiilor prime şi a materialelor de ambalare, de produse intermediare/ vrac şi produse finite
- inregistreaza toate operatiunile efectuate
Programul de lucru este organizat in 3 schimburi:06:00-14:00;14:00-22:00; 22:00-06:00, cate o saptamana pe fiecare schimb, in saptamana cu schimbul 1, se lucreaza si sambata 6 ore, intre 06:00-12:30

Oferim salariu fix, bonuri de masa si bonus lunar, spor de noapte si plata orelor suplimentare de sambata cu spor de 100%.

Cu o experienta de peste 30 ani, Compania Farmaceutica AC HELCOR este un producator roman de medicamente cu prescriptie medicala, OTC, vitamine si suplimente. Echipa noastră este formată din peste 150 de specialisti cu pregatire superioara, medici, farmaciști, chimisti - cercetatori, economisti, ingineri, specialisti de marketing si vanzari, care lucrează zi de zi pentru a pune la dispozitia oamenilor medicamente, vitamine si suplimente sigure, eficiente la standarde europene. Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro / www.biosunline.ro.
Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 27 Febr. 2024 Expiră 28 Mart. 2024