Gratis

Chef cofetar pentru Brutaria Simplu

S.C. TRI FOUR4US SRL

Candidatul Ideal

Brutaria Simplu, una dintre cele mai bine cotate cofetari si brutari din Brasov, este in cautarea unui cofetar/ajutor cofetar.

Cerintele postului:

Experiența in domeniu (cunostinte in tehnicile cofetariei, procese tohnologice);

Rigurozitate in reguli de igiena in alimentia publica;

Atitudine placuta si pozitiva;

Pentru alte detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0724045901

Descrierea jobului

Respectă rețetele laboratorului și regulile de preparare.
Respectă regulile cu privire la calitatea ingredientelor
Existența unui portofoliu dovedibil este un avantaj.
Săptămâna de lucru este de 5 zile, câte 8 ore în fiecare zi. Salariul va fi pe măsura efortului și a abilităților tale, de la 5000-10000. lei Net.

Brutăria Simplu a fost deschisă pe 1 Martie 2018, pe strada Bisericii Române 112, colț cu Sitei, Brașov. Simplu înseamnă artizanal, dar nu și simplist. Pâinea este dospită cu maia sălbatică, din făină bio oganică, iar toate ingredientele folosite sunt naturale. Pasiunea pentru hrană curată și respectul pentru gustul natural ne inspiră să avem rețete inedite de patiserie și dulciuri, zi de zi.

Publicat 10 Mart. 2024 Reactualizat 10 Mart. 2024 Expiră 9 Apr. 2024