Gratis

Cautam colega - Dermetique

DERMETIQUE S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti o persoana empatica, punctuala, serioasa si pasionata de frumos? Te vrem in echipa noastra!

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu elegnat, modern, cu o echipa tanara si un program de munca stabil si flexibil, asteptam CV-ul tau!

Nu este nevoie de experienta sau studii in domeniu (dar constituie un avantaj). Dermetique investeste in formarea ta!

Salariu foarte atractiv!

Descrierea jobului

Te vei ocupa de sala de endermologie, partea de remodelare corporală. Curățenie înainte si după fiecare clienta.
De asemenea, iti programezi clientele pentru următoarea ședința.

Bineinteles, lunar beneficiezi de tratamente gratuite din clinica.
Promitem ca o sa îți placa!
Te așteptăm direct în clinica cu CV pentru o discuție.
Ne găsești în ViVo mall, etaj 2.

Descrierea companiei

Dermetique se afla în vivo mall, etaj 2, Baia Mare.
CV-ul SE TRIMITE PE WHATSAPP: 0748372619 și pe mail lauran.laura@yahoo.com sau/și office@dermetique.ro
Te așteptăm pe pagina de Instagram ca sa descoperi mai multe despre noi.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024