Gratis

Cautam coleg/colega pentru Departamentul de Culegere Date

Mercury Research
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii superioare
- Persoana clara, elocventa, cu initiativa, responsabila, capabila de lucru pe proprie raspundere
- Persoana cu putere de convingere si usurinta de a lucra cu oamenii
- Organizata si capabila sa gestioneze sarcinile de munca ale mai multor proiecte simultan.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Recrutarea si selectia operatorilor de interviu
- Instructajul, coordonarea, supravegherea si verificarea operatorilor de interviu
- Organizarea de mici evenimente cu invitati in Bucuresti sau in alte orase din tara

Conditii generale de angajare:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Program full time de 8 ore/zi
- Concediu anual de odihna de 20 de zile lucratoare
- Beneficii salariale in valoare de 3500 de lei net
- Bonus de performanta de pana la 1000 de lei in lunile cu incarcare mare.

We are a dynamic market research company that has been specializing in the Romanian market since 1992.

Our main clients are active in various areas encompassing fast moving consumer goods, financial services, telecommunications, automotive, pharmaceuticals, media, construction, non-governmental organizations etc.

Through our affiliations to industry associations such as ESOMAR, Global Market Research and The Qualitative Research Consultants Association we ensure constant exchange of research experience with professionals world-wide.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024