Gratis

CASIERI SALA JOCURI

SC NAGRA GAMING SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Angajam persoane comunicative, cu aspect placut, punctuale si energice, cu sau fara studii superioare terminate si cunostinte de limba engleza nivel conversational, pt. locatiile noastre de top din Bucuresti, Oradea, Timisoara, Tirgoviste si Buzau.
Experienta nu este necesara.

Descrierea jobului

Postul presupune deservirea clientilor din punct de vedere financiar cat si cu bauturi oferite ca protocol, explicarea regulilor de joc, intocmirea situatiilor necesare schimbului de tura.

Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Mediu de lucru deosebit
  • Posibilitate de avansare
  • Program flexibil 12/24 cu 12/48
  • Mai multe detalii in urma interviului

Companie de top din domeniul jocurilor de noroc, cu numeroase puncte de lucru in Bucuresti si in tara.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024